顕微鏡観察イメージStosunkowo niedawno, bo w 1936r. uczeni udowodnili, że Morze Martwe, wcale nie jest martwe. Nosicielami życia w Morzu Martwym okazały się odkryte przez uczonych jednokomórkowe glony oraz najprostsze organizmy – prokarionty – najstarsze żyjące na ziemi komórki, które nazwano Archebakterie.

Jest w nich zawarta wielka siła witalna, moc i energia.
Archebakterie posiadają jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów. 
W swoim metabolicznym cyklu, tworzą one substancje organiczne z nieorganicznych.

Archebakterie – to jedyne żywe mikroorganizmy bytujące
w wodzie Morza Martwego przez tysiące lat. Żyją i rozwijają się
w tych wodach pomimo niezwykle wysokiej koncentracji soli oraz wysokich temperatur.  Struktura komórkowa archebakterii podobna jest do budowy komórki organizmu ludzkiego.

„Układ genetyczny archebakterii przechowuje informacje zebrane podczas walki o przeżycie w okresach najróżniejszych kataklizmów i przemian zachodzących na Ziemi.” 

Dzięki badaniom przeprowadzonym w klinice „Lenom” opracowana została unikalna metoda otrzymywania (hodowania) archebakterii,
oraz wprowadzenie jej wyciągu białkowego do produktów „Dr.Nona”. 
Najnowsze badania potwierdzają, że mechanizm działania archebakterii na organizm jest podobny do działania komórek macierzystych. Jest ona niewyczerpalnym źródłem biologicznie aktywnych składników, energii oraz informacji. Komórka macierzysta z kolei jest prarodzicielem komórek wszystkich organów i tkanek człowieka, z których powstają komórki wszystkich typów. Komórki macierzyste, to „brygada remontowa” organizmu.  To jego „części zamienne”. Podążają one tam, gdzie są potrzebne i zastępują komórki chore i uszkodzone. W procesie życia ilość komórek macierzystych zmniejsza się, a zdolności organizmu do samoregeneracji maleją.

Archebakteria – to „komórka macierzysta” na Ziemi. Potrafi ona nie tylko zachować i zwiększyć ilość komórek macierzystych w organizmie człowieka, lecz także może zastąpić je w razie potrzeby. Naukowcy kliniki „Lenom” z Dr Noną Kuchiną na czele, w rezultacie długoletnich badań odkryli i opisali mechanizm działania archebakterii, jako „biomacierzystej” komórki. Nasze produkty, stworzone na bazie tej unikalnej
i nowej biotechnologii odmłodzą Twój organizm i pomogą zachować zdrowie.

źródło: drnona.eu