Dr. Nona w Polsce

w_polsceOd 2000 roku firma „Dr. Nona International Ltd.” posiada swoje przedstawicielstwo w Polsce. Powstałe biuro i hurtownia w Krakowie jest do dnia dzisiejszego centralą D.N.I.-PL.

Dynamiczny rozwój firmy, zapotrzebowanie na produkty „Dr. Nona” oraz powiększające się grono Konsultantów i Klientów przyczyniły się do decyzji o otwarciu w 2002 roku, oddziału firmy w Warszawie.

Wspierać naszych Konsultantów na każdym etapie rozwoju – jest naszą dewizą od wielu lat.

 

Codziennie, zarówno w Krakowie jak i Warszawie, obsługujemy setki naszych Konsultantów. Posiadamy również rozbudowany dział sprzedaży wysyłkowej, który wysyła paczki do różnych miejsc w Polsce i zagranicą.

 

Tworząc rodzinną atmosferę w pracy, staramy się profesjonalnie i elastycznie podchodzić do każdego Klienta.

 

Wszystkich zainteresowanych produktami „Dr.Nona” zapraszamy! Dołączcie do naszego grona!

 

Filozofią firmy jest:

 

„Wykorzystać uzdrawiające działanie przyrody na rzecz człowieka – pomóc organizmowi odzyskać zdolności regeneracyjne.” 

 

Od początku istnienia firma działa w systemie marketingu wielopoziomowego i oferuje różnorodność współpracy oraz nieograniczone możliwości finansowe.

 

Dr. Nona na świecie

świat1 Historia firmy „Dr.Nona International LTD”

Firma „Dr.Nona International LTD” została założona w Izraelu w 1994 roku przy klinice „Lenom” przez Dr Nonę Kuchinę, absolwentkę Mińskiego Instytutu Medycznego oraz jej męża Michaiła Szneersona. Podczas gdy Doktor Nona uważana jest za duszę Firmy, Prezydent Michał Shneerson – jest jej mózgiem. To dzięki jego talentowi i zdolnościom organizatorskim został zbudowany wyjątkowy system biznesu
i dystrybucji produktów. Kompania „Dr.Nona International LTD” działa w systemie Marketingu wielopoziomowego z unikalnym produktem Wellness.

Skuteczność działania produktów „Dr.Nona”.

Skuteczność działania produktów „Dr.Nona stworzonych zgodnie z rewolucyjnyn odkryciem BOMK jest udokumentowana pracami naukowymi
i doświadczeniami specjalistów różnych dziedzin medycyny i kosmetologii. Firma przeprowadziła sześć międzynarodowych Konferencji Naukowo-Praktycznych pod hasłem „Zastosowanie preparatów „Dr.Nona” w szeroko pojętej praktyce medycznej” (Moskwa: 1997,1999, 2001, 2008, Kijów 2003,
Tel-Aviv 2005).

Produkty „Dr.Nona” otrzymały aprobatę 14 wiodących Centrów Naukowych, takich jak: Instytut Urody, Instytut Chirurgii im. A.W Wiszniewskiego RANM, Naukowe Centrum  Onkologiczne im. N.N. Błochina RANM, Centralny Instytut Traumatologii i Ortopedii im. N.N. Priorowa, Instytut Dziecięcej Hematologii Min. Zdrowia Rosyjskiej Federacji, Instytut Neurochirurgii im. N.N Burdenko, Instytut Lotnictwa i Medycyny Kosmicznej i inne.

 

Oficjalne przedstawicielstwa firmy otwarte są w ponad 20 krajach świata.

 

Produkty stosowane są przez ponad 20 milionów ludzi.

 

 

Działalność charytatywna

W roku 1999 firma „Dr.Nona” stworzyła fundusz pomocy onkologicznie chorym dzieciom krajów byłego Związku Radzieckiego.

Dzieciom tym dostarczane są nie tylko środki finansowe, ale również duże ilości produktów „Dr.Nona”.
„Niestety wyleczenie z chorób onkologicznych wymaga dużo zachodu. Konieczne jest stosowanie agresywnych antynowotworowych środków, mających niekorzystne dla organizmu skutki uboczne, co sprawia, że nasze produkty są bardzo potrzebne w procesie rekonwalescencji” – mówi dr Nona Kuchina.

 

„Produkty, stworzone przez naszą firmę w celu stosowania podczas agresywnych kuracji, przeszły badania kliniczne w wielu szpitalach onkologicznych i są zalecane do stosowania zarówno w trakcie chemioterapii, jak i w stadium remisji – szczególnie u dzieci z ostrą białaczką limfoblastyczną.
To pozwala chorym szybciej zregenerować organizm i dwukrotnie obniża możliwość zachorowania na przeziębienia i choroby wirusowe” – dodaje dr Nona.

 

Właśnie w taki sposób firma „Dr.Nona” pomaga chorym dzieciom w Rosji, państwach byłego Związku Radzieckiego i wschodniej Europy, zapewniając kompleksową rehabilitację.

 

Do chwili obecnej takie wsparcie otrzymało ponad 6000 małych pacjentów.

 

Za stworzenie Funduszu Pomocy onkologicznie chorym dzieciom oraz działalność charytatywną, Doktor Nona Kuchina została odznaczona „Złotym medalem” Rosyjskiego Funduszu Pokoju. 

Fabryka

fabryka1Od 1 stycznia 2013 roku firma „Dr.Nona International LTD” połączy pod jednym dachem swoje podstawowe oddziały: fabrykę kosmetyków, fabrykę produkującą herbatę, hurtownie, centrum logistyczne oraz  centralne biuro.

 

 

Nowy adres: Centrum przemysłowe – Comet Kanot.

Telefon: 03- 9516999

Godziny pracy: od niedzieli do czwartku od 10.00 do 18.00

źródło: drnona.eu