Dermo Roller to zabiegi szczególnie polecane tej jesieni. Są skuteczne i szybko radzą sobie z odwodnioną i bardzo wiotką skórą. Poprawiają owal twarzy i jędrnoṡć skóry, spłycają istniejące zmarszczki.
Derma Roller to zabieg, którego zadaniem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny oraz fibroblastów, odpowiedzialnych za jędrnoṡć skóry. Zabieg ten jest znacznie tańszym odpowiednikiem terapii laserem frakcyjnym. W tym przypadku dokonuje się tzw. mikrouszkodzeń, które pobudzają skórę do intensywnej samo regeneracji. Następuje odbudowa zdrowego i sprężystego kolagenu oraz elastyny. Przed zabiegiem skórę smaruje się znieczulającym kremem Emla, dzięki czemu uczucie dyskomfortu jest minimalne.

Po zabiegu Derma Roller pobudzona do odnowy skóra wymaga silnego nawilżenia i dostarczenia składników aktywnych, które przyspieszą ten proces. Dlatego najlepiej wykonywać zabieg DermoaRollerem – w odstępach 1-2 tygodni.

Połączenie zabiegu Dermo Rollerem z odpowiednimi preparatami powoduje, że skóra staje się sprężysta , wygładzają się zmarszczki, poprawia gęstoṡć i gruboṡć skóry, a owal twarzy ponownie zyskuje wyrazistoṡć.

Szczególnie pojecamy Derma Roller z zabiegami z serii “siła jadu węża”.

Cennik zabiegów mezoterapii i głowicy Derma Rollet

dns-roller-usu-zmarszczki-bruzdy-blizny-rozstepy-cellulit-